Wyprawy Morskie - Diabeł Morski

oferuje: wyprawy trollingowe na łososia.wyprawy trollingowe na troć.wyprawy trollingowe na belonę.

Diabeł Morski
Przejdź do treści
Posiadamy jacht motorowy prod. USA o długości 10 metrów, szybkości maksymalnej 25 węzłów, wyposażony w dwa silniki dużej mocy, co umożliwia szybkie przemieszczanie się, dzięki czemu możemy w krótkim czasie znaleźć się na łowisku.
Jest to łódź przystosowana do typowych wypraw wędkarskich/oceanicznych; znajdują się na niej przemyślane rozwiązania ułatwiające wędkowanie - w wyposażeniu są między innymi oryginalne uchwyty na wędki, wbudowane zbiorniki na ryby, 2 echosondy, radar, 2 GPS, 2 nawigacje elektroniczna. Dysponujemy także profesjonalnym sprzętem wędkarskim do trolingu łososia.  Wnętrze łodzi wykonane jest w wysokim standardzie, składa się z dobrze wyposażonej kuchni, toalety, wydzielonego pomieszczenia dla osób chcących odpocząć.

Oferujemy:

- wyprawy trollingowe - na łososia,
- wyprawy trollingowe - na troć,
- wyprawy trollingowe - na belonę,
- wyprawy na dorsza, jeśli poprawi się ich liczebność w Zatoce Gdańskiej.

Rejsy trwają około 8 godzin.
Wypłynięcie i powrót z centrum Gdańska ul. Szafarnia (Marina nad Motławą). Ilość osób mogących brać udział w wyprawie: jednorazowo 6, w tym do 4 osoby wędkujące + 2 osoby towarzyszące, aby połów odbywał się wygodnie i komfortowo.
Wszystkie stanowiska wędkarskie znajdują się na rufie, a jest to najlepsze miejsce do wędkowania. Armator jest "od zawsze" wędkarzem, a jego pasja w połączeniu z doświadczeniem w wędkowaniu morskim skłoniła go do wyboru i zakupu takiej właśnie jednostki pływającej, jednostki, która spełnia wszystkie warunki wymagających wędkarzy.

Oferta nasza obejmuje również możliwość korzystania z naszego łowiska (jeziora o pow. 7 hektarów), oddalonego od Gdańska o 30 kilometrów, z elegancką bazą noclegową dla 8 osób. Istnieje także możliwość odbioru wędkarzy z Dworca Głównego w Gdańsku lub lotniska w Rębiechowie, przewiezienie do bazy noclegowej- naszej, lub wskazanej przez zainteresowanych na terenie Gdańska. Dodatkowo oferujemy usługi przewodnika po najatrakcyjniejszych, najciekawszych miejscach w Gdańsku.
Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne, grupy lub firmy (wystawiamy faktury VAT)
Czekamy na e-mail lub telefon, dostępne na stronie "kontakt".
Wróć do spisu treści